EĞİTİMDE BİR ADIM ÖTESİ

“Eğitimde bir adım ötesi nedir?” sorusuna, alanın uzmanları ve ilgilileriyle birlikte 10 Mart Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz eğitim zirvemizde cevap arayacağız.

Eğitim fakültesi öğrencilerinden tecrübeli öğretmenlere, alanın ilgililerinden akademisyenlere dek eğitime gönül veren, zihin yoran ve tecrübelerini paylaşmak isteyen herkesin davetli olduğu eğitim zirvemiz, psikiyatr Prof. Dr. Kemal Sayar’ın açılış konuşmasıyla başlayacak. Ardından alanında uzman isimlerin konuyu çeşitli yönlerden tartışacağı derinlikli bir panel ile devam edecek.

Panelin ardından eş zamanlı olarak gerçekleştireceğimiz yirmiye yakın çalıştay seçeneği var. Başvuru formunu doldururken seçebileceğiniz çalıştay başlıklarımızdan birkaçı şöyle: “Anne Ben Youteber Oldum!” “Gepetto Usta ve Pinokyo ile STEM Uygulamaları” “Öğrenmenin Yedi Harikası” “21. Yüzyıl Öğretmen Becerileri” “Uluslararası Bilinç Kazandırma Çalışmalarında Farklı Bir Araç: Bitkiler”. Çalıştay ve seminerlerin içerik detaylarına aşağıda yer alan başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğitimde daha ötesi nedir, neler yapılmalıdır gibi sorular üzerine zihin yoran akademik kadromuzla Beykoz kampüsümüzde gerçekleştireceğimiz ilk eğitim zirvemize katılım ücretsiz; etkinlik günü İstanbul’un çeşitli semtlerinden hareket edecek servislerimizle kampüsümüze ulaşabilirsiniz. 

“Eğitimde Bir Adım Ötesi” zirvemize katılmak için 25 Şubat Pazar gününe dek aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Çalıştayların interaktif katılım gerektirmesi sebebiyle kontenjanlarımızın sınırlı olduğunu hatırlatmak isteriz. Başvurular değerlendirildikten sonra katılımcı listesi web sitemizden duyurulacaktır.

Zirve programı için lütfen tıklayınız.

Konuşmacılar için lütfen tıklayınız.

Çalıştay ve seminer programlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.