Biz Kimiz

NUN Okulları Kariyer Sayfasına Hoş Geldiniz.

NUN Kariyer sayfamız okullarımızda çalışmak ve iş başvuru süreçlerinde yer almak isteyen tüm adaylarımıza, kurumumuz hakkında bilgiler vermek üzere tasarlanmıştır.

NUN Okulları insanların farklılıklarıyla beraber haklı olabileceğini de kabul ederek, iyi insan yetiştirme vizyonu, nitelikli akademik ve idari kadrosu ile daha barışçıl bir dünya kurmayı hedefleyen, sorgulayan, duyarlı, bilinçli, hoşgörülü, öz güveni yüksek ve yaşam boyu öğrenmeyi benimsemiş gençler yetiştirmeyi kendisine amaç edinen, ülkemizin ve dünyamızın geleceğine eğitim kalitesini yükseltme yönünde katkı sağlamak amacı ve bilinciyle insan kaynağına önem veren bir eğitim organizasyonudur.

NUN Okulları 2014 yılından bugüne kadar, Türkiye’nin pek çok bölgesinden öğrencilere ve dünyanın farklı ülkelerinden uluslararası öğrencilere kabul sunması ve eş zamanlı olarak MEB müfredatını uygulayan ve tüm okul seviyelerinde Uluslararası Bakalorya (IB) tarafından tam yetkilendirilen Continuum School (anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere kesintisiz IB eğitimi veren okul) unvanını alan bir eğitim kurumudur. 

NUN Okulları, eğitim felsefesinde yer alan küresel farkındalığı ve kültürlerarası anlayışı teşvik etmek için başlattığı Uluslararası Okullar Birliği (CIS) değerlendirme sürecini başarıyla tamamlayarak “üye okul” konumuna gelmiştir.

NUN Okulları her öğrencinin korunduğu, desteklendiği ve kendini mutlu hissettiği bir okul ortamını sağlamak için Çocuk Koruma ve Güvenliği Politikası'na bağlılık gözetmektedir.

Aynı hayali paylaşacak eğitmenlerin ve idarecilerin sahip olduğu değerlerle NUN Ailesi çatısı altında buluşması, “iyi insan” yetiştirme gayemizi güçlendirecektir.