Biz Kimiz

NUN Okulları Kariyer sayfasına hoş geldiniz.

NUN Kariyer sayfamız okullarımızda çalışma ve iş başvuru süreçlerine dair bilgiler vermek üzere hazırlanmıştır. Lütfen Kuruluş Felsefemizi ve Amaç Bildirgemizi okuyarak, Kalite Yönetim Sistemi Politikamızı inceleyiniz.

NUN Okulları kurulduğu günden bugüne Türkiye’nin pek çok bölgesinden kabul alan öğrencilere eş zamanlı olarak MEB müfredatını uygulayan, tüm okul seviyelerinde Uluslararası Bakalorya (IB) tarafından tam yetkilendirilen ve continuum school ünvanını alan bir eğitim kurumudur. Eğitim Programımız, NUN Yaklaşımı ve Öğrenci Kabul Politikası konuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Eğitim felsefemizde de yer alan küresel farkındalığı ve kültürlerarası anlayışı teşvik etmek için başlattığımız Uluslararası Okullar Birliği (CIS) değerlendirme sürecini başarıyla geçerek “üye okul” konumuna gelmiştir.

NUN Okulları her öğrencinin korunduğu, desteklendiği ve kendini mutlu hissettiği bir okul ortamını sağlamak için Çocuk Koruma ve Güvenliği Politikası'na bağlılık gözetmektedir.

Aynı hayali paylaşan çalışan ve eğitimcilerin NUN Ailesi çatısı altında buluşması, “iyi insan” yetiştirme gayemizi güçlendirecektir.