10 Ağustos Ana Sınıfı ve İlkokul Kabul Süreci
Hemen Başvur
10 Ağustos Ortaokul ve Lise Öğrenci Kabul Sınavı
Hemen Başvur
Okul Tanıtım Turu
Hemen Başvur
NUN Okullarında Çalışmak İçin
Hemen Başvur

İşe Alım Süreci

NUN Okulları olarak bizler, kendi değerlerine bağlı, kültürlerarası anlayış ve saygı sahibi, tüm dünyaya iyilik ve güzellik dağıtacak cesur ve lider ruhlu gençler hayal ederek bir yolculuğa çıktık.

Bilgisiyle kendisine ve topluma fayda sağlayacak, giderek karmaşıklaşan hayatı kolaylaştıracak öğrencilerimizi kurumumuzda yetiştirirken eğitim planlamamızı her birinin ilgi ve yeteneklerine göre kişiselleştirdik. Öğrenmeyi öğrenmelerini, merak duygularını daima canlı tutmalarını, birbirleriyle iş birliği içerisinde olmalarını önemsedik.

Ahlaki ve vicdani sorumluluklarının farkında, entelektüel, estetik bakış açısına sahip gençlerimizin sayısını arttırmak ve ülkemizin ve dünyamızın yarınlarına katkı sağlamak için 2014 yılında NUN Eğitim ve Kültür Vakfı’nı kurduk. Ardından vakfımız bünyesinde NUN İlkokulunu (2014), NUN Ortaokul ve Lisesini (2016) hizmete açtık.

Eğitim ve öğretim faaliyetlerimize başladığımız günden bu yana akademik ve idari personellerimizin bizlerle aynı hayalleri paylaşmalarını önemsedik. NUN Ailesi adını verdiğimiz geniş topluluğumuzda herkesin saygı ve sevgi çerçevesinde birbirine yardımcı olmasına ve asıl maksadımız olan iyi insan yetiştirme idealimize hep birlikte yürümeyi kendimize gaye edindik.

 NUN Ailesi’nin bir ferdi olmak için  buradan başvuru yapabilirsiniz.