İşe Alım Süreci

 

Kendi değerlerine bağlı, kültürlerarası anlayış ve saygı sahibi, tüm dünyaya iyilik ve güzellik dağıtacak, cesur ve lider ruhlu gençler hayâl ederek bir yolculuğa çıktık.

Bilgisiyle kendisine ve topluma fayda sağlayacak, giderek karmaşıklaşan hayatı kolaylaştıracak bu gençleri yetiştirirken eğitim planlamamızı her birinin ilgi ve yeteneklerine göre kişiselleştirdik. Öğrenmeyi öğrenmelerini, merak duygularını daima canlı tutmalarını, birbirleriyle iş birliği içinde ilerlemelerini önemsedik.

Ahlakî ve vicdanî sorumluluklarının farkında, entelektüel, estetik bakış açısına sahip gençlerimizin sayısını artırmak ve ülkemizin yarınlarına katkı sağlamak için 2014 yılında NUN Eğitim ve Kültür Vakfını kurduk. Ardından vakfımız bünyesinde NUN İlkokulunu (2014), NUN Ortaokul ve Lisesini (2016) hizmete açtık.

Eğitim ve öğretim faaliyetlerimize başladığımız günden bu yana gerek akademik gerekse de idari personellerimiz bizlerle aynı hayalleri paylaşmalarını önemsedik. NUN Ailesi adını verdiğimiz geniş topluluğumuzda herkesin saygı ve sevgi çerçevesinde birbirine yardımcı olmasına ve asıl maksadımız olan “iyi insan” yetiştirme idealimize hep birlikte yürümeye ehemmiyet gösterdik.

Siz de bu geniş ailenin bir ferdi olmak için buradan başvuru yapabilirsiniz.