10 Ağustos Ana Sınıfı ve İlkokul Kabul Süreci
Hemen Başvur
10 Ağustos Ortaokul ve Lise Öğrenci Kabul Sınavı
Hemen Başvur
Okul Tanıtım Turu
Hemen Başvur
NUN Okullarında Çalışmak İçin
Hemen Başvur

Aday Öğrenci Başvuru Formu

Öğrenci kabul sınavlarımız yüz yüze olarak NUN Okulları Beykoz Kampüsünde gerçekleşmektedir. Şartlarda değişiklik olması durumunda aday veliler ile iletişime geçilecektir.

Kabul sınavımıza başvuru ücreti 300 TL'dir. Başvurunuzun ardından ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. 
Yan Yana Bursu için başvuran öğrencilerden ücret alınmayacaktır.

NUN Okulları Kabul Sınavı bir bursluluk sınavı değildir. Okula kayıt hakkı kazanmak için her öğrencinin girmesi gereken bir sınavdır. Kabul sürecinin ilk adımı olan akademik sınavı ve rehberlik görüşmeleri aşamasını başarıyla tamamlayan öğrenciler NUN Eğitim ve Kültür Vakfına burs talebinde bulunma imkânına sahiptirler. NUN Eğitim ve Kültür Vakfının öğrencilerine sağladığı burs imkânları ailenin gelir durumu, öğrencinin akademik performansı ve burs kontenjanlarına göre belirlenmektedir.

*2. aşamaya geçmeye hak kazanan ara sınıf kademelerindeki öğrenci adaylarımızın 1.000 TL ödeme yapması gerekmektedir.

Öğrenciye Ait Bilgiler

Eğer belgelerinizi şu an yükleyemiyorsanız, en kısa zamanda lütfen [email protected] adresine aday öğrenci ve velisinin ad soy ad ve iletişim bilgileri eşliğinde gönderiniz.

Uluslararası öğrencilerin Türkiye’de herhangi bir okula kayıt olabilmeleri için denklik belgesi ibrazı zorunludur. Bu belgeniz henüz yoksa başvuru için detaylı bilgiyi Milli Eğitim Bakanlığının aşağıda belirtilmiş olan linkinden ulaşabilir ve başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Belgelerin ibrazında belirli bir süre sınırı vardır. Yoğunluk sebebiyle denklik belgenizi alma sürenizin uzamaması için bir an önce başvurunuzu gerçekleştirmeniz çok önemlidir. https://edenklik.meb.gov.tr/?culture=en-US

Aileye Ait Bilgiler