10 Ağustos Ana Sınıfı ve İlkokul Kabul Süreci
Hemen Başvur
10 Ağustos Ortaokul ve Lise Öğrenci Kabul Sınavı
Hemen Başvur
Okul Tanıtım Turu
Hemen Başvur
NUN Okullarında Çalışmak İçin
Hemen Başvur

NUN'da Ayrıcalıklar

Tüm NUN Ailesi üyeleri, doğayla iç içe olan çalışma ortamında bireysel ve mesleki gelişimlerini devam ettirme imkânına sahiptir. Çalışılan yer, aynı zamanda bir akademiye dönüşmektedir.

Hayat Boyu Öğrenme Programı kapsamında profesyonel gelişim eğitimleri, çalışan kulüpleri, kültür gezileri, paylaşım platformları ve iş-kültür buluşmaları yapılmaktadır.

Havuz-Spor Merkezi: Çalışanlar mesai sonrası havuz ve spor merkezlerinden faydalanabilmektedir.

Sömestr Tatili: İdari çalışanlarımıza yarıyıl tatil süresince 3 gün ücretli izin verilmektedir.

Sağlık Hizmetleri: Anlaşmalı olduğumuz grup hastanelerinde kendileri ve yakınları için indirim uygulanançalışanlarımız, herhangi bir rahatsızlıkları olması durumunda kampüs içerisinde de mesai yapan hemşirelerimiz ile iletişime geçmekte ve gerektiği durumlarda revirlerimizde dinlenebilmektedir. Belirli günlerde ise revirde kurum hekimimiz tarafından çalışanlarımıza hizmet verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi aracılığıyla hem kendilerine hem de eş ve çocuklarına Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabilen çalışanlarımız, iş yerinde 3 yılı doldurduklarında ise kendileri için yaptırdıkları Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ücretleri kurum tarafından karşılanmaktadır.

Kreş: Kadın çalışanlarımızın 12-54 ay aralığındaki çocuklarına kontenjan sayısına bağlı olarak kreş imkânı sunulmaktadır.

Yemek Hizmetleri: Öğle yemeği hizmetleri kurum yemekhanesinden sağlanmaktadır.

Kütüphane: Tüm kampüslerde herkesin kullanımına açık kütüphaneler bulunmaktadır.

Servis Hizmetleri: Kampüslerde tüm öğrenci ve personellerin ikamet bilgilerine bağlı olarak servis hizmeti bulunmaktadır.

Yüksek Lisans ve Doktora İzni: Yüksek lisans ve doktora eğitimlerine devam eden personellere haftada yarım gün eğitim izni verilmektedir.