10 Ağustos Ana Sınıfı ve İlkokul Kabul Süreci
Hemen Başvur
10 Ağustos Ortaokul ve Lise Öğrenci Kabul Sınavı
Hemen Başvur
Okul Tanıtım Turu
Hemen Başvur
NUN Okullarında Çalışmak İçin
Hemen Başvur

NUN'da Öğretmen Olmak

Özünde bilgiyi öğretmek ve paylaşmak temeli üzerine kurulan, sermayesi “kalp” ve “sevgi” olan öğretmenlik, kendini gelecek kuşaklara adamayı gerektiren saygı, dürüstlük, liderlik, insan tabiatını anlama gibi sosyal nitelikleri taşıyan, öğretmeye karşı ilgi duyan, duygusal denge sahibi, neşe, kendine güven ve hoşgörü şeklinde kişilik özelliklerini barındıran meslek dalıdır. Aristoteles’in ifade ettiği gibi, “Kalbi eğitmeden aklı eğitmek, eğitim değildir.” Muhteşem bir varlık olan insanın kalbini eğitmeye talip olmak cesaret ister.

NUN Okulları olarak bizler, kurum kültürümüze uyum sağlayacak, eğitim, bilgi ve deneyimi ile donanımlı, edindiği bilgi ve deneyimlerini paylaşmaya ve öğretmeye istekli, yürek sermayesi zengin, gelişim ve inovasyon odaklı, aynı yola baş koyup aynı hedeflerle yürüme cesaretine sahip kişilerle bir araya gelmeyi arzuluyor, anlatılan değil yaşatılan değerler için çabalayan öğretmenlerimizle geleceğe emin adımlarla yürümeyi hedefliyoruz.

NUN Okulları akademik ekibinin %11'i uluslararası çalışanlarımızdan oluşturmaktadır. Çalışanlarımız 15 farklı ülkeden gelmektedirler.

Okulumuzda çalışan akademik kadronun eğitim düzeylerini aşağıda görebilirsiniz.

2024-2025 Eğitim-Öğretim dönemi başvurularınız için açık pozisyonlar sayfasında güncel ilanları takip edebilirsiniz. Genel başvurularınız için başvuru formunu doldurabilirsiniz.