NUN'da Öğretmen Olmak

Sermayesi “kalp” ve “sevgi” olan öğretmenlik mesleği cesaret isteyen, kendini gelecek kuşaklara adamayı gerektiren bir uğraş. Aristoteles’in ifade ettiği gibi, kalbi eğitmeden aklı eğitmek eğitim değildir. Muhteşem bir varlık olan insanın kalbini eğitmeye talip olmak cesaret ister. Bu uzun soluklu, yokuşlarla dolu, azığı fedakârlık ve sebat gerektiren yolculukta NUN Okulları olarak her koşula hazırlıklı olan, yürek sermayesi zengin öğretmenler ile çalışmak istiyoruz. Sürekli düşünen ve üreten, aynı yola baş koyup aynı hedeflere yürüyen çalışma arkadaşlarıyla bir araya gelmeyi arzuluyoruz. Söylenen değil yaşatılan değerler için çabalayan öğretmenlerimizle geleceğe emin adımlarla yürümeyi hedefliyoruz.

NUN Okulları akademik ekibinin %11'i yabancı çalışanlarımızdan oluşturmaktadır. Çalışanlarımız 13 farklı ülkeden gelmektedirler.

NUN Okullarında öğretmen olmak, kendisini ve çevresini sürekli geliştirmek, hayat boyu öğrenmek anlamına gelir.

Okulumuzda çalışan akademik kadronun eğitim düzeylerini aşağıda görebilirsiniz.

2022-2023 Eğitim-Öğretim dönemi başvurularınız için açık pozisyonlar sayfasında güncel ilanları takip edebilirsiniz. Genel başvurularınız için başvuru formunu doldurabilirsiniz.