Öğrencilerimizin sömestr tatillerine keyif katmak, daha verimli ve eğlenceli bir tatil geçirmelerini sağlamak adına NUN Kış Kampı gerçekleştiriyoruz.

23 Ocak-27 Ocak tarihleri arasında 10.00’dan 17.00’ye kadar tüm gün gerçekleşecek kampımızın programı İlkokul 3., 4. sınıflarOrtaokul 5., 6., 7., 8. sınıflar ile Lise Hazırlık ve 9. sınıflar için oluşturuldu. Kampımızın temasını sürdürülebilir yaşam olarak belirledik.

Kış kampımızın ücreti Türk öğrenciler için 1.000 ₺, yabancı öğrenciler için 300 $ olup eğitim programı ve yemek ücrete dâhildir. Kontenjanlarımız sınırlıdır, 22 Ocak Çarşamba gününe kadar başvurularınızı bekliyoruz.

Karlı, yağmurlu, rüzgârlı, çamurlu soğuk kış günlerini heyecan dolu aktivitelerle doğayı keşfederek ısıtmaya ne dersiniz? İstanbul’un coğrafi avantajlarından faydalanarak İstanbul’u yaşayarak birlikte keşfediyoruz. Beykoz’un büyüleyici doğasında keşif yolcuğu yapıp bitkilerin, hayvanların var oluş nedenlerini birlikte araştırıyor, sorguluyor ve öğreniyoruz.

Uluslararası katılımcılarımızla kültürlerarası iletişim becerilerimizi birlikte geliştirirken bir yandan da şehrin tarihine kulak veriyoruz. Beykoz sahilinde ve Belgrad Ormanı’nda bisiklet turu yapıyor, İstanbul Boğazı’nda kano ile ilerliyoruz. Robotik-kodlama atölyesinde teknoloji ile buluşup olimpik havuzda yüzerek günün yorgunluğunu atıyoruz.

Doğada keşfe çıkıp sürdürebilir yaşam etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Trekking, oryantiring, mücadele parkuru, çadır kurma, ateş yakma ile doğada tek başımıza hayatta kalmayı deneyimliyoruz. İlk yardım eğitimimizin hemen ardından Beykoz ormanlarındaki biyolojik çeşitliliği yakından tanıyoruz. Son olarak İstanbul turu ile tarih içinde bir yolculuğa çıkıyoruz.

Kamp hakkında detaylı bilgi almak için 0216 686 1 686 numaralı telefondan okulumuzu arayabilirsiniz.

Tarih: 23-27 Ocak 2020

Yer: NUN Okulları Beykoz Kampüsü

Yaş Aralığı: İlkokul 3. ve 4. sınıflar, Ortaokul 5., 6., 7. ve 8. sınıflar, Lise Hazırlık ve 9. Sınıflar

Not: Kış kampının iletişim dili İngilizce olacaktır.

Kamp ile ilgili bütün detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Başvuru Formu