Aday Öğrenci Başvuru Formu

Öğrenci kabul sınavlarımız yüz yüze olarak NUN Okulları Beykoz Kampüsünde gerçekleşmektedir. Şartlarda değişiklik olması durumunda aday veliler ile iletişime geçilecektir.

Kabul sınavımıza başvuru ücreti 200 TL'dir. Başvurunuzun ardından ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. 

NUN Okulları Kabul Sınavı bir bursluluk sınavı değildir. Okula kayıt hakkı kazanmak için her öğrencinin girmesi gereken bir sınavdır. Kabul sürecinin ilk adımı olan akademik sınavı ve rehberlik görüşmeleri aşamasını başarıyla tamamlayan öğrenciler NUN Eğitim ve Kültür Vakfına burs talebinde bulunma imkânına sahiptirler. NUN Eğitim ve Kültür Vakfının öğrencilerine sağladığı burs imkânları ailenin gelir durumu, öğrencinin akademik performansı ve burs kontenjanlarına göre belirlenmektedir.

Öğrenciye Ait Bilgiler

Eğer belgelerinizi şu an yükleyemiyorsanız, en kısa zamanda lütfen [email protected] adresine aday öğrenci ve velisinin ad soy ad ve iletişim bilgileri eşliğinde gönderiniz.

Uluslararası öğrencilerin Türkiye’de herhangi bir okula kayıt olabilmeleri için denklik belgesi ibrazı zorunludur. Bu belgeniz henüz yoksa başvuru için detaylı bilgiyi Milli Eğitim Bakanlığının aşağıda belirtilmiş olan linkinden ulaşabilir ve başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Belgelerin ibrazında belirli bir süre sınırı vardır. Yoğunluk sebebiyle denklik belgenizi alma sürenizin uzamaması için bir an önce başvurunuzu gerçekleştirmeniz çok önemlidir. https://edenklik.meb.gov.tr/?culture=en-US

Aileye Ait Bilgiler