10 Ağustos Ana Sınıfı ve İlkokul Kabul Süreci
Hemen Başvur
10 Ağustos Ortaokul ve Lise Öğrenci Kabul Sınavı
Hemen Başvur
Okul Tanıtım Turu
Hemen Başvur
NUN Okullarında Çalışmak İçin
Hemen Başvur

Hakkımızda

NUN Eğitim ve Kültür Vakfı, ahlakî ve vicdanî sorumluluklarının farkında, entelektüel, estetik bakış açısına sahip gençlerimizin sayısını artırmak ve ülkemizin yarınlarına katkı sağlamak için 2014 yılında kuruldu.

Vakfın bünyesinde kurulan NUN İlkokulu 2014 yılında, NUN Ortaokulu ve NUN Lisesi ise 2016 yılında hizmete açılmıştır. Okullarda, öğrencilerin doğuştan gelen meraklarının canlı tutulmasına ve iş birliği içerisinde ilerleme isteğinin aşılanmasına özen gösterilmektedir. Bu amaçla, ortamlarının duygusal, entelektüel ve sosyal gelişimlerini, meraklarını, yaratıcılıklarını ve uluslararası bilinç düzeylerini geliştirecek şekilde kurgulanmasına gayret edilmektedir.

NUN Okullarında daha iyi, huzurlu bir gelecek için doğuştan var olan merak duygusu ile sorgulayan; bilgi, irade, duygu ve eylem bütünlüğü içinde hareket eden, değer merkezli ve entelektüel, estetik bakış açısına sahip kültürlerarası anlayış ve saygı çerçevesinde geçmiş ve gelecek arasında köprü kurabilen dinamik nesiller yetiştirilir.