NUN Konukları

Akademisyenler Dersimizde

Öğrencilerimizi ortaokul ve lise eğitimleri devam ederken üniversite hayatıyla tanıştırmaları için üniversite hocaları ile bir araya geliyorlar. Okulumuza davet ettiğimiz akademisyenlerle müfredat kapsamında konularımızı işleyerek, daha geniş ve derin bir perspektifle derslerimizin içeriğini zenginleştiriyoruz. Öğrencilerimiz hem konuyu uzman isimlerden öğreniyor hem de akademisyenlerin ders anlatma usulleri hakkında fikir sahibi oluyorlar.

 

NUN Buluşmaları

Öğrencilerimizin hayatlarına yön verirken alanlarında başarılı isimlerin tecrübelerinden yararlanmaları için okullarımız bünyesinde aylık buluşma programları düzenliyoruz.

Her ayın son Cuma günü gerçekleştirdiğimiz NUN Buluşmalarında öğrencilerimiz kendilerine geleceklerini tasarlarken ilham verecek değerli isimlerin hayat tecrübelerini dinliyorlar. İletişime açık, sıcak bir atmosferde gerçekleşen bu buluşmalarda öğrencilerimiz bu değerli misafirlere sorular yönelterek başarı ve başarısızlık hikâyelerinden ders çıkarıyorlar.

 

NUN Akşam Buluşmaları

NUN Okulları öğrencilerinin yaşadıkları dünyanın gerçeklerine duyarlı, farklı disiplinler ile ilgilenen bireyler olmaları için çaba sarf ediyoruz. Bu amaçla düzenlediğimiz NUN Akşam Buluşmalarına lise öğrencilerimiz yurtlarında geçirdikleri akşamlarda bir araya geldikleri değerli isimlerle sohbet ederek tecrübelerinden faydalanma imkânı buluyorlar.