NUN Konukları

Akademisyenler Dersimizde

Öğrencilerimizi ortaokul ve lise eğitimleri devam ederken üniversite hayatıyla tanıştırmak istiyoruz. Okulumuza davet ettiğimiz akademisyenlerle müfredat konularımızı işliyoruz. Öğrencilerimiz hem konuyu uzman isimlerden öğreniyor hem de akademisyenlerin ders anlatma usulleri hakkında fikir sahibi oluyorlar.

NUN Akşam Buluşmaları

NUN Okulları öğrencilerinin yaşadıkları dünyanın gerçeklerine duyarlı, farklı disiplinler ile ilgilenen bireyler olmaları için çaba sarf ediyoruz. Bu amaçla düzenlediğimiz NUN Akşam Buluşmalarına birbirinden kıymetli, alanında uzman isimleri davet ederek eğitimi sınıf ortamın dışına çıkarıyoruz.

NUN Buluşmaları

Öğrencilerimizin hayatlarına yön verirken alanlarında başarılı isimlerin tecrübelerinden yararlanmaları için okullarımız bünyesinde aylık buluşma programları düzenliyoruz.

Her ayın son Cuma günü gerçekleştirdiğimiz NUN Buluşmalarında öğrencilerimiz kendilerine geleceklerini tasarlarken ilham verecek değerli isimlerin hayat tecrübelerini dinliyorlar. İletişime açık, sıcak bir atmosferde gerçekleşen bu buluşmalarda öğrencilerimiz bu değerli misafirlere sorular yönelterek başarı ve başarısızlık hikâyelerinden ders çıkarıyorlar.

Aile Akademisi

Bizlere emanet edilen öğrenciler kadar onları yetiştiren aileler de çok önemli. Bu bakış açısıyla ailelerimizin sosyal, psikolojik, entelektüel ilgilerini geliştirmelerine destek olacağını düşündüğümüz etkinliklerimizi gerçekleştirdiğimiz Aile Akademisi çatısı NUN Ailesinin önemli bir parçası.  Bu kapsamda, velilerimize belli aralıklarla, çocuklarıyla ilişkilerini kuvvetlendirecek, çocukların eğitim hayatına yön verebilecek, her geçen gün dijitalleşen dünya dinamiklerine uyum sağlamayı kolaylaştıracak, ruhu besleyecek ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak programlar hazırlıyoruz.