11⦁12 Mayıs Ana Sınıfı ve İlkokul Kabul Süreci
Hemen Başvur
11 Mayıs Ortaokul ve Lise Öğrenci Kabul Sınavı
Hemen Başvur
Okul Tanıtım Turu
Hemen Başvur
NUN Okullarında Çalışmak İçin
Hemen Başvur

İlham Veren Konuklarımız

Hayatlarına yön verirken alanlarında başarılı isimlerin tecrübelerinden yararlanabilmeleri adına öğrencilerimiz için farklı içeriklerde buluşma programları düzenlenmektedir.

“NUN Buluşmaları” başlığı altında gerçekleştirdiğimiz programlarda öğrencilerimiz kendilerine geleceklerini tasarlarken ilham verecek değerli isimlerin hayat tecrübelerini dinlerler. İletişime açık, sıcak bir atmosferde gerçekleşen bu buluşmalarda öğrencilerimiz bu değerli misafirlere sorular yönelterek başarı ve başarısızlık hikâyelerinden ders çıkarırlar. Aynı şekilde NUN Okulları yurtlarında kalan öğrencilerimiz için düzenlenen “NUN Akşam Buluşmaları” da uzman isimlerin önemli ve güncel konularda konuştukları buluşma programlarıdır.

“Dijital Okullar ve Dijital Kamplar” projeleri kapsamında öğrenciler, yurt içi ve yurt dışından başarılı ve uzman eğitimcilerin rehberliğinde beceri ve gelişim alanlarını keşfedebilecekleri programlara katılırlar.

Kütüphanelerimizde belirli aralıklarla gerçekleştirilen “Yazar ve Şair Buluşmaları”nda ise öğrencilerimizin okurluk serüvenini destekleyecek yazarlar ve şairler misafir edilerek yazarlık üzerine derin sohbetler edilir. Burada öğrenciler bir yandan önemli kalemlerle tanışma fırsatı bulurken bir yandan da hayatları için engin bilgiler öğrenirler.

Öğrencilerimizin akademik gelişimini desteklemek amaçlı düzenlenen “Akademisyenler Dersimizde” programımızdaysa farklı branş ve akademik unvandan isimlerle bir araya gelinmektedir. Bu konuşmalar dizisi öğrencilerimizi lisans derslerine hazırlarken aynı zamanda konuları, kavramları, tarihi hadiseleri akademisyen bakış açısıyla derinleştirme fırsatı elde ederler.