10 Ağustos Ana Sınıfı ve İlkokul Kabul Süreci
Hemen Başvur
10 Ağustos Ortaokul ve Lise Öğrenci Kabul Sınavı
Hemen Başvur
Okul Tanıtım Turu
Hemen Başvur
NUN Okullarında Çalışmak İçin
Hemen Başvur

Konferans Salonu

NUN Okulları, çok amaçlı etkinlik ve programlara cevap verebilecek düzeyde gelişmiş iki büyük konferans salonuna sahiptir.

Kongre, zirve, sinema, tiyatro, konser ve çeşitli gösterilerin yapılabildiği toplam 910 kişilik konferans salonlarımızda yüksek performanslı ses sistemleri, ışık ve barkovizyon donanımları, ses ve görüntü kontrol odası ve simultane tercüme sistemleri mevcuttur.  Yıllık plan ve programlar çerçevesinde özel gün kutlamaları, törenler, seminerler, çeşitli branşlarda sahne performansları, alanında uzman konukların konuşmacı olarak katıldığı panel ve konferanslar düzenlenir. Senede 90 civarı etkinliğin düzenlendiği konferans salonlarımız sayesinde öğrencilerimiz ilham verici konuşmalara şahit olur, sergilenen sahne programları ile farklı alanları deneyimler. Bunun yanı sıra etkinlik sunumları ve sahne gösterileri yapan öğrencilerimizin toplum önünde kendini ifade etme becerileri kuvvetlenir.

Programların öncesi ve sonrasında görevlilerin, öğrencilerin ve misafirlerin ağırlanabildiği dinlenme salonları da mevcuttur.