10 Ağustos Ana Sınıfı ve İlkokul Kabul Süreci
Hemen Başvur
10 Ağustos Ortaokul ve Lise Öğrenci Kabul Sınavı
Hemen Başvur
Okul Tanıtım Turu
Hemen Başvur
NUN Okullarında Çalışmak İçin
Hemen Başvur

Cami ve Mescitler

NUN Okullarında yetişen her bir öğrencinin dinî ve millî değerleriyle barışık, dünya sorunlarına kayıtsız kalmayan, kalbinde sevgi, saygı, merhamet duygularını taşıyan, adil ve edep sahibi bireyler olmaları hedeflenir. NUN Okulları öğrencilerinin ve çalışanlarının İslam dinini rahatça yaşamaları noktasında imkânlar sunar. Okulumuzun tüm binalarında mescit bulunmasının yanı sıra Erkek Kampüste bir cami de yer almaktadır. NUN Okulları kampüsünde bulunan NUN Cami, eğitim ve öğretimin devam ettiği, derslerin ve etkinliklerin gerçekleştirildiği bir atmosferdir. Tüm öğrencilere ibadet etme imkânı sağlamasının yanı sıra farklı bir sosyalleşme alanı da oluşturur.

Köklerimizde barındırdığımız, cami merkezli şehir medeniyetinin yansıması olan okul camimiz kampüsün merkezi denilecek bir yerdedir ve öğrencilerimizin gelişimine hizmet etmek amacıyla önemli bir noktada bulunmaktadır. NUN Okullarında cami, sadece ibadetin yapıldığı yer değil sosyal ve kültürel aktivitelerin planlandığı, kandil kutlamalarının yapıldığı, teravih namazlarının kılındığı, mezuniyet dönemi yapılan dua halkalarıyla öğrencilerin maddî ve manevî heyecanlarını yaşadığı ve heyecanlarını yansıttığı aynı zamanda farklı görevleri üstlenerek sorumluluk aldıkları yerdir. NUN Cami, her açıdan geçmişin kendilerine yüklediği misyonu geleceğe en doğru ve en faydalı şekilde taşımalarına imkân sağlayacakları ilmi çalışmalara da ev sahipliği yapmaktadır.

Ayrıca kampüs binalarında tüm öğrencilerin, öğretmenlerin ve çalışanların kullanımına açık olan mescitler ile tüm okul toplumunun değerlerini yaşatmaları desteklenir.