Vakıf Okulları Ücretleri

Vakıf okulları ücretleri temelde üç başlık altında incelenir: Eğitim, yemek ve servis hizmeti. Bireysel farklılık ve tercihler göz önünde bulundurularak sosyal faaliyetler bu ücretlerin dışında tutulmuştur. Her ailenin ulaşım imkânı ve yemek tercihinin farklı olacağı düşünülerek vakıf okulları ücretleri üç kalemde değerlendirilir.

NUN Okulları ücretleri ana sınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinin artan ders saati, teknoloji ve donanım maliyeti hesaba katılarak her seviye için farklı tutulmuştur.

NUN Okulları tarafından belirlenen 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı KDV dâhil eğitim ücretleri aşağıdaki gibidir:

 

Vakıf Okulları ve Yemek Servisi

Sağlıklı beslenme çocuk gelişiminde en önemli etkenlerden biri. Anne babalar, sabahtan akşama kadar günün büyük bir kısmını okulda geçiren çocuklarının sağlıklı beslendiğinden emin olmak isterler. Bu talep ve beklentiye istinaden pek çok okulda öğle yemeği hizmeti sunulur.  

NUN Okulları uluslararası standartlara göre denetlenen yemekhanelerinde, diyetisyen kontrolünde hazırlanan menüleri ile bir çocuğun ihtiyaç duyacağı enerji ve vitaminleri en sağlıklı ve lezzetli yoldan almasını amaçlar. Vakıf okulları ücretleri belirlenirken, yemek ücreti için de ayrı bir kalem oluşturulmuştur.

Vakıf Okulları ve Yurt İmkânları

NUN Okulları lise öğrencileri için yurt imkânı da sunar. Kendi kendine yeten, özsaygı ve özgüveni yüksek bireyler yetiştirmede yurt hayatının rolü yadsınamaz. Üniversite sınavlarına hazırlanan lise öğrencileri için gerekli disiplin ve birey olarak sahip olunması hedeflenen değerler eğitimi böylelikle okul saatleri ile sınırlı kalmamış olur. Konaklama imkânı ile öğrencilerin ihtiyaçları, rehberlik ve eğitimi uzman öğretmenler ve yurt danışmanları sayesinde her an kontrol altındadır.

NUN Okulları tarafından belirlenen 2020-2021 yılı konaklama ücreti KDV dâhil 32 000 ₺’dir. Bu fiyata akşam yemeği ve her türlü yurt hizmeti dâhildir.