Anadolu Yakasındaki Okullar

Dünya çapında kabul görmüş eğitim sistemlerinden biri olan IB Programını uygulayan Anadolu yakasındaki okullar arasında yer alıyor NUN Okulları. İlkokul kampüsü Üsküdar’da, ortaokul ve lise kampüsü ise Beykoz’da bulunan NUN Okullarına beşinci sınıf ve lise hazırlık sınıfı öğrencileri kaydolabiliyor.

Anadolu yakasındaki okullar arasında Üsküdar kampüsü son derece merkezi iken, Beykoz kampüsü çocuklara tabiatla iç içe bir eğitim imkânı sunuyor.

 

Uluslararası Eğitim Avantajlarıyla Anadolu Yakasındaki Okullar

Anadolu yakasındaki okullarımızla uluslararası bir eğitim anlayışıyla, dünyayı daha iyi ve huzurlu hâle getirecek gençler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Öz değerlerinin farkında, adaletli, duyarlı, bilgili, düşünen, araştıran, kendini ifade eden dinamik nesiller yetiştirmek üzere eğitimimizi planlıyoruz.

 

Anadolu Yakasındaki Okulların Eğitim Sistemi

 

En iyi eğitimi almasını istediğimiz çocuklarımızın aynı zamanda vicdanlı, uyarlı, ahlaki sorumluluklarının farkında olmasını da isteriz. Eğitimi hayatla bir bütün olarak planlayan IB programları dünyanın önde gelen eğitim sistemlerinden. IB eğitim programlarını uygulayan Anadolu yakasındaki okul seçenekleri bir hayli az.

Ezber odaklı değil, yaratıcı düşünce odaklı, günümüz eğitim ve teknoloji standartlarını bulabileceğiniz Anadolu yakası okullarından biri de NUN Okulları. NUN Okullarının kabul sınavına başvurmak için web sitemizdeki başvuru formunu doldurabilirsiniz.