Anadolu Yakasındaki Liseler

MEB diplomasının yanı sıra uluslararası bir diplomaya sahip olma imkânı da sunan Anadolu yakası lise tercihinizi NUN Okullarından yana kullanmak için pek çok sebep var; NUN Okulları bilim, sanat ve insani değerlerle akademik donanımı birleştiren uluslararası bir eğitim programı uyguluyor.

Anadolu yakasındaki lisemiz (Beykoz) yurt dışında 90’ı aşkın ülkede geçerliliği olan IB diploması ile gençlere eşsiz bir fırsat sunuyor. Gençler uluslararası bir eğitim, kültürlerarası saygı ve anlayışa sahip dünya vatandaşları olarak yetişiyor.

Anadolu Yakası Lise Seçeneklerinde En İyi İmkânlar

Beykoz kampüsüyle Anadolu yakasındaki liseler arasında yer alan NUN Kız ve Erkek Okullarımız, öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerine göre eğitim planlamasını kişiselleştirerek ihtiyaç durumunda farklılaştırma da uyguluyor.

Teknolojik donanıma sahip sınıfları ile tabiatla iç içe ve eğitim dinamizmini yansıtan kampüsümüz, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne yakınlığıyla da son derece kolay ulaşılabilir bir noktada olması sebebiyle Anadolu yakasındaki liseler arasında dikkat çekiyor.

 

IB Uygulayan Anadolu Yakası Liseleri

Anadolu yakasındaki liseler arasında uyguladığı IB Programıyla da dikkatleri çeken NUN Okullarına aday öğrenci olarak başvurmak için web sitemizdeki başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için (0216) 686 1 686 numaralı hattı arayarak veli iletişim uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.