NUN TANIŞMA ŞENLİĞİ

Öğrencilerimize kavuşacak olmanın heyecanı içerisinde 2023-2024 eğitim ve öğretim yılına tüm akademik ve idari kadromuzla beraber hazırlandık. Uluslararası Bakalorya (IB) PYP programı standartlarına uygun olarak düzenlenen akademik planlamamızla öğrencilerimizi düşünen, sorgulayan, bağlantı kurabilen, akademik ve değer bazlı öğrenen ve öğrendiklerini hayatlarına transfer edebilen bireyler olarak yetiştirme gayesiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Okulların açılmasına bir hafta kala öğrencilerimizin arkadaşları ve öğretmenleriyle bir araya geldikleri, açık hava etkinlikleriyle keyifli zaman geçirdikleri NUN Tanışma Şenliği düzenlendi. Sınıf öğretmenlerini tanıtmasının ardından öğrenciler öğretmenleriyle birlikte sınıflarına geçtiler. Öğrencilerimiz dışarıda çeşitli oyunlar oynayıp kaynaşırken velilerimiz, ilkokul bahçesinde bir araya gelip keyifle sohbet ettiler.

Bu güzel gün sayesinde öğrenci, veli, okul üçgeninde güçlü bir iş birliğinin ve sağlıklı iletişimin temelleri atıldı. NUN Ailesi olarak çıktığımız eğitim yolculuğunun iyilikle, güzellikle, başarıyla devam edeceğini ümit ediyoruz.