NUN OKULLARI MEZUN ÖĞRENCİLERİ TÜRKİYE’NİN VE DÜNYANIN EN PRESTİJLİ  ÜNİVERSİTELERİNDEN KABUL ALDI!

NUN Okulları, “Hedefimiz Dünyayı İyileştirmek!” vizyonuyla yola çıkan öğrencilerini, insanlığa fayda sağlamaya adamış bireyler olarak yetiştiriyor. Mezun öğrencileri Türkiye’nin ve dünyanın en prestijli üniversitelerine kabul aldılar!

Öğrenciler, Türkiye’de İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Koç Üniversitesi’ne yerleşirken; Avrupa ve Amerika’daki dünya sıralamasında ilk 100 içerisine giren Stanford Üniversitesi, Imperial College London Üniversitesi, College London Üniversitesi (UCL), UPENN Wharton Üniversitesi, Manchester Üniversitesi, King’s College London Üniversitesi gibi pek çok prestijli üniversitede öğrenim hayatlarına devam edecekler.

Öğrencilerimiz ülkelerine ve dünyaya faydalı, insancıl, vicdanlı ve adil bireyler olarak uğurlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Onların gelecekte de insani değerlere sahip başarılı birer insan olarak dokundukları hayatlara ilham olacaklarına inancımız tam. Mezuniyetlerini içtenlikle kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. Aynı zamanda öğrencilerimizin yolculuklarında yanlarında olan öğretmenlerimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz.