NUN LİSESİ 2021-2022 MEZUNLARINI UĞURLUYOR

NUN Lisesindeki beş yıllık eğitim-öğretim serüvenlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi hayatlarının yeni safhasına geçmek üzere uğurladık.

Beş yıl boyunca farklı deneyim ve tecrübelerle kendilerini geliştiren öğrencilerimiz, hem akademik anlamda hem de bireysel anlamda kendilerini gerçekleştirmiş insanlar olarak yeni yolculuklarına çıktılar.

NUN Ailesinin daimî fertleri olan ve başarılarıyla beş yıl boyunca bizleri gururlandıran öğrencilerimiz yurtiçi ve yurtdışında katıldıkları proje ve yarışmalarda elde ettikleri başarılarla NUN değerlerini hep hakkıyla taşıdılar.

Eğitim ve öğretim serüvenlerinde NUN Okulları olarak her birinin farklılıklarına saygı duyarak kabiliyetlerine göre yetişmelerine gayret ettiğimiz öğrencilerimiz, katıldıkları TÜBİTAK yarışmalarıyla, Hydrotech ekibi olarak gösterdikleri başarılarla, geliştirdikleri İHA ve SİHA’larla, en önemlisi de IB’de elde ettikleri Türkiye dereceleriyle bizlerin geleceğe umutla bakmasını sağlıyor.

Ülkesine ve dünyasına faydalı, insancıl, vicdanlı ve adil bireyler olarak dünyanın farklı yerlerine uğurladığımız öğrencilerimizi tekrar tebrik ederiz. İnsanî değerlere sahip, başarılı birer insan olarak dokundukları hayatları aydınlatacaklarına inancımız tam. Mezuniyetlerini kutluyoruz.