2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı NUN Lisesi Mezuniyeti

NUN Lisesindeki beş yıllık eğitim ve öğretim serüvenlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi hayatlarının yeni safhasına geçmek üzere uğurladık.

Beş yıl boyunca farklı deneyim ve tecrübelerle kendilerini geliştiren öğrencilerimiz, hem akademik anlamda hem de bireysel anlamda kendilerini gerçekleştirmiş insanlar olarak yeni yolculuklarına çıktılar.

Öğrencilerimizin bu seneki mezuniyet yolculuklarına, hem profesyonel hem de kişisel hayatıyla ilham verici bir figür olarak başarılarıyla örnek olan biri, kalbiyle konuşan bir düşünür olan Prof. Dr. Ümit Meriç eşlik etti.

NUN Ailesinin daimî fertleri olan ve başarılarıyla beş yıl boyunca bizleri gururlandıran öğrencilerimiz yurt içinde ve yurt dışında katıldıkları proje ve yarışmalarda elde ettikleri başarılarla NUN değerlerini hep hakkıyla taşıdılar.

Eğitim ve öğretim serüvenlerinde NUN Okulları olarak her birinin farklılıklarına saygı duyarak kabiliyetlerine göre yetişmelerine gayret ettiğimiz öğrencilerimiz, katıldıkları yarışmalarla, gösterdikleri başarılarla, elde ettikleri Türkiye dereceleriyle ve en önemlisi “iyi insan” olma gayeleriyle geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor.

Ülkesine ve dünyasına faydalı, insancıl, vicdanlı ve adil bireyler olarak dünyanın farklı yerlerine uğurladığımız öğrencilerimizi tekrar tebrik ederiz. İnsanî değerlere sahip, başarılı birer insan olarak dokundukları hayatları aydınlatacaklarına inancımız tam. Öğrencilerimizin mezuniyetlerini kutluyoruz.