YAZ OKULUNU DİJİTALE TAŞIYORUZ

NUN Okulları olarak Temmuz ayını kapsayacak şekilde 1 aylık farklı alan modüllerinden oluşan dijital yaz okulu programını hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Her dersin bir modülü oluşturacağı programda her modül farklı bir branşı içeriyor.

Yaz okulu programımıza katılacak öğrenciler, bireysel gelişim adına ihtiyaç duydukları modülleri seçip kendi modül paketlerini oluşturacaklar. Birbiriyle çakışmayacak şekilde planlanan modüllerin yer aldığı programa katılan öğrencilere derslerin sonunda sertifikalar verilecek.

NUN Okulları olarak dijital yaz okulu programıyla öğrencilere ilgi duydukları alanlarda kişisel gelişimlerine destek olmayı, kendi beceri ve kapasitelerini keşfetmelerinde yardımcı olmayı, lisans tercihi yapacak öğrenciler için lisansa giriş dersleri ile bilgi sahibi olmalarını hedefliyoruz.

Dijital yaz okuluna buradan başvurabilirsiniz. Başvurular seçtiğiniz programların bir gün öncesine kadar devam edecektir. Takvim üzerinden inceleyerek uygun tarihlerdeki birden fazla programa kayıt olabilirsiniz. 

NUN Dijital Yaz Okulunun ilham veren seminerleriyle ilgili ayrıntıları buradan inceleyebilirsiniz.